• Новак
Пеколен Синергија - Митинг Кожа Види Бенд за Apple Watch (38mm Црна/Црвена Croco 3 Дупка Бендови)

Пеколен Синергија - Митинг Кожа Види Бенд за Apple Watch (38mm Црна/Црвена Croco 3 Дупка Бендови)

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Пеколен Синергија Митинг Кожа Замена Види Ремени!.Одговара на Apple се Види.Нерѓосувачки Челик Хардвер.Брендирани Пеколен Синергија Види Кутија со секој ред!. "Веднаш да Додадете Малку Класа за вашата Гардероба".Овие се Митингот Стил Вистинска Кожа Замена бендови!Овие се види бендови имаат вградено во инсталиран адаптери за нив, така што тие може да се вклопи во вашиот Apple Види Совршено!Ние сме биле продажба види бендови за над 10 години.Вие нема да бидат вознемирени со нашиот квалитет : ) Сите види бендови се превезува со нашите брендирани Пеколен Синергија Кутија!Должина е 120mm / 75mm.Дебелината е 4mm.Нерѓосувачки Челик Тока и адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат