• Новак
TOOLAIK 20mm Види Бенд Компатибилен со Samsung galaxy watch 4 бенд 40mm/44mm,галакси активен 2 види бенд 40mm,галакси види активен 2 бендови 44mm,галакси watch 3 41mm бенд,20mm силикони спорт Види Р

TOOLAIK 20mm Види Бенд Компатибилен со Samsung galaxy watch 4 бенд 40mm/44mm,галакси активен 2 види бенд 40mm,галакси

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

★【 Бендови Широко Компатибилен】20mm види бенд multipack може да се користи да се замени за samsung галакси види активен 2 40mm,галакси види активен 2 44mm и за samsung активни види бенд,галакси види бенд 42mm,галакси watch 3 41mm бенд,опрема s2 види бенд,и за gizmo види бенд замена,за garmin venu sq бенд,им Даде на вашиот види нов изглед. ★【Премиум Материјалот】За Samsung види бенд е направен од Високо-одделение кожата-friendly и без мирис силикони,Пот и отпорен на вода, Многу лесни, Fiexible, Не исчезнува.Многу меки и удобни за носење. ★【Боја тока】Исклучителна боја нерѓосувачки челик тока за да се спречи иритација на кожата,лесно да заклучите и отклучите. ★【Лесна Инсталација s кожата и може да се мијат со вода.Вода капки и дамки може лесно да се избриша чиста и нема да исчезнат.TOOLAIK 20mm види бендови усвојува висока цена и висок квалитет на анти-алергиски боја токи.тоа е повеќе безбедност и стабилна.Ние натпревар различни бои затворач според различни бои на за samsung рака.Соодветни појавување, направи за вашиот samsung види повеќе зачудувачки.Овие за samsung види бендот се направени од издржлив меки силиконски, со Поголема Флексибилност, услужни и Удобно, лесни, го прави овој 20mm види бендот се чувствуваат многу удобно и нежно чувство да се носат.На ажурирани 20mm брзо ослободување види има 12 исправка дупки, што го прави полесно да се прилагоди на големината.Приближно опремени врвка за околу големината е 5.12 инчи-7.87 инчи.Најдолг димензија на оваа замена се види бенд е до 6.7 инчи (170mm) и најмалата димензија е 4.3 инчи (109mm).Што може да се измери должината на вашата види, плус максималната должина и минималната должина на рака да се добие точна носи опсег.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат