• Новак
MOFREE Бенд Компатибилен за Apple Види 40mm 38mm 41mm Жени, Девојки, рачно изработени Модни Еластична Водат Beaded Хривнија Рака за iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1 Bands40mm/38mm Сребро.

MOFREE Бенд Компатибилен за Apple Види 40mm 38mm 41mm Жени, Девојки, рачно изработени Модни Еластична Водат

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【За Сите Apple Види Серија】 : Ова Beaded Хривнија dressy Apple Watch / i Watch Шарм Бендови/нараквици/накит се за Apple Види 38mm 40mm/41mm i Watch Серија SE и Серија 7 6 5 4 3 2 1,Компатибилен за Apple види спорт, Apple се види Nike+ и apple се види Посебно Издание, за сите Apple Види Серија. 【Уникатни Стилски Компатибилен за i Watch 38mm/40mm/41mm 】Направен од висок квалитет на 6mm & 8мм магнет монистра / Камења + Нерѓосувачки Челик Конектор/Адаптер,кој кул удобноста на вашиот зглоб ,ви помогне во ослободување на стрес ,и да добиете енергија лесно.Стилски, мазна,комфорни и издржливи да се носат, исто така dressy, шармантна и фенси. 【Еластичен & Прилагодливи】Овој фенси MOFREE за Apple Види 38mm/40mm/41mm хривнија бенд со увезени се водат мозок се еластичен ,лесно да се носат и прилагодување за да ги собере за различни големини помеѓу 5.5 инчен да 6.7 инчи.НЕ тока е потребно.Совршен брави на вашиот Apple Види Интерфејс прецизно и сигурно. 【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】Оваа MOFREE Симпатична 38mm/40mm /41mm i Watch бенд со watch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот iwatch прецизно и сигурно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче.Ние ги користиме најновите БЕЗ ЗАВРТКА АДАПТЕРИ.Не се потребни алатки, не губат или изгубиле завртки, не "поп испис," и не постои ризик на вашиот Apple се Види. 【Најдобри Божиќ&Нова Година на Подарок】Уникатен бенд и убав подарок кутија пакет за Претстојниот Божиќ и Нова Година 2022 за жени, девојки, teengirls, за баба, мајка, сопруга,деверуша, најдобар пријател, колега, за Неа.Исто така, Голем Подарок избор за Годишнина, Роденден, Свадба, Ангажман, Дипломирањето, Ден на Мајката, денот на Благодарноста Дипломирањето, Празник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат