• Новак
Прилагодливи Еластична Најлон Рака Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Бендови, се Водат Дише Спорт Рака Мека Види Бенд Замена Wristband Додатоци за Жени Мажи, Шарени Јаже 2

Прилагодливи Еластична Најлон Рака Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Бендови, се Водат Дише Спорт Рака Мека

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен, навистина дише, лесни и удобни замена wristband има поголема флексибилност и потесен ширина.Мекото и издржливи вистински пациентот материјал обезбедува удобен и меко чувство за вашиот зглоб.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 7-15 дена да бидат испорачани .Забрзана Испорака обично трае 3-7 дена и исполнети од страна на Fed Ex или DHL.Прилагодливи еластична најлон рака за Fitbit - Полнење 5 Види замена рака Опис на Производот : На единствен, навистина дише, лесни и удобни замена wristband има поголема флексибилност и потесен ширина.Мекото и издржливи вистински пациентот материјал обезбедува удобен и меко чувство за вашиот зглоб Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење Тоа е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус Пакет се Вклучени : 1 X на Рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат