• Новак
ZAALFC Гроздобер Хривнија Кравја Кожа Бенд за да се Види 44mm 40mm 42mm 38mm 6 SE 5 4 3 Види Бенд (Бендот Боја : Светло Кафеава Б, Бендот Ширина : за Apple Види 38mm)

ZAALFC Гроздобер Хривнија Кравја Кожа Бенд за да се Види 44mm 40mm 42mm 38mm 6 SE 5 4 3 Види Бенд (Бендот Боја

DEN 1249.68

Достапност
Достапно за нарачка

Кожа Врежан Бенд За Watch - Висока класа династија цвеќиња врежан врз трајни вистинска кожа, уметнички, луксузни и уникатни трнлив текстура покаже вашиот начин на живот.Бендот со вистински гроздобер кожа пред и водоотпорен поставата кожа во грбот, ќе биде се повеќе и повеќе мека со секојдневно користење, многу удобно.За 38mm Види Бенд Големина која е идеална за да се види Серија 1 Серија 2 Серија 3 спорт & издание верзија 38mm, 7 дупки на штрек бенд, наменета за зглобовите 5.0" - 7.5" (130mm да 190mm).Солидна нерѓосувачки челик конектори и тока - И метални додатоци се изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи, никогаш не падне.Една година гаранција - Вклучува една година безусловна гаранција за враќање на парите или замена.Цел живот услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат