• Новак
Sinjonden Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm Бендови/Галакси Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен Smartwatch, 22mm Трајни Силикони Бенд со Силни Магнетни Затворање (Црно/Жолта)

Sinjonden Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm Бендови/Галакси Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бои Избор : Различни стилски и брилијантни бои види ремени за вашиот избор, кои даваат убав изглед на различни прилика и да ви донесе многу комплименти.Премиум Магнетни Затворање На : бендови, доаѓаат со Силни Магнетни Затворање Дизајн, обезбедување вашиот галаксија види безбедно и безбедност, дури и во тоа спорт или играње.6 Инчен (165mm - 220mm)зглобовите.Постојат Брзо Ослободување Пиновите на двете страни, бидете можете лесно да го заклучите вашиот види сигурно и цврсто.Soft & Трајни : бендови се направена од високо-квалитет со силиконска материјал, мека и издржливи, спречување на кожата од иритација.Со Брзо Ослободување Пиновите на двата краја од овие магнетни рака, лесно да го инсталирате или да го замени со вашите раце, без алатки потребни.Лесно да се носат и прилагодување на wristband должина.(Не Се Вклучени Smartwatch).Прилагодлива Големина : Одговара за 6.Лесно да се замени или да го инсталира.Бои Избор : Црна, Црвена, Сина, Црна/Жолта, Црна/Вино Црвено.Супериорен Квалитет : Изработени од мек и издржливи силиконски материјал, sweatproof и водоотпорен, лесни и кожа-пријателски, носи удобно носење искуство.Стилски Wristband : На wristband доаѓа со уникатен и фантастичен изглед, истакнувајќи вашиот уникатен стил и ви донесе тони пофалби.Достапни Големина : Одговара за 6.6 Инчен(165mm-220mm)зглобовите.Совршена како специјален подарок за вашето семејство и пријатели. 22 MM Меки Силиконски Бендови со Силни Магнетни Затворање за Галакси Види 45mm/ Галакси Watch 3 45mm/Галакси Види 46mm/Опрема S3 Граница/Опрема S3 Класичен Smartwatch, и одговара за други smartwatches со 22mm ширина види повлечи.Многу удобен за носење и погоден за повик за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат