• Новак
Моден Еластичен Најлон Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, Стрелка Стил Прилагодливи Ластичињата Јамка околу Рака за iWatch SE Серија 7 6 5 4 3 2 1, Мажи Ж

Моден Еластичен Најлон Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, Стрелка Стил

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Е применливо види големина : спорт Еластичен види бендови компатибилен за Apple Види 38mm 40mm 41mm, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1. Домот текстура : исклучително пациентот стрелка стил текстура, покажува двојно-layer стил внатре и надвор.Едноставни и убави, тоа може да се носи за спорт, рекреација, или облека.Лесен и дише : Најлон пациентот материјал е полесно да прахосвам топлина и потење, тоа е светло и удобно, а тоа е многу удобен за носење.Повеќе избори : Постојат три различни комбинации на бои за еден производ, а можете да ја промените на рака и се носат во било кое време.повеќе боја.Клиенти Услуга : Ако имате било какви прашања со smartwatch рака, ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме со повеќето задоволителна услуга.Боја : Црна/темно сина/војска зелена | Големина : 42-44-45mm Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат