• Новак
Easuny Сончоглед Бенд Компатибилен за Apple Види 44mm Серија 6 Серија 5 4 за Жените, Мека Тенка Симпатична Тенок Бенд за Apple Види SE, iWatch 42mm Серија 3 2/1 Силикони Wristband M/L, Црна Сон?

Easuny Сончоглед Бенд Компатибилен за Apple Види 44mm Серија 6 Серија 5 4 за Жените, Мека Тенка Симпатична

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Премиум Материјалот】 Нашите тенок бендови направени од издржлив меки силиконски и противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик тока, се спречува кожата од иритација, лесни , Пот-отпорни на Нечистотија-proofand Водоотпорен, донесе најдобро облечен искуство.Големини На Располагање : .Во исто време, ќе продолжи да иновираат и да ги подобриме нашите производи базирани на желбите на повратни информации.【Компатибилни Модели】Компатибилен за Apple Види SE Серија 6 Серија 5/4/3/2/1, iwatch 38mm/40mm S/M за 5. 【Пријателски услуги на клиентите】Нашата цел е да се обезбеди неверојатно квалитетни производи по поволни цени.Печатени Бенд за Apple се види.3" зглоб (160-210mm).Ние стоиме зад нашите производи, ако имате било какви прашања или сомнежи за производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.модерен и издржливи, со исклучителна обрасци за совршено да се совпаѓаат со вашето секојдневно расположение.обезбеди 11 видови на популарниот модел бои за да го изберете, лесно се облекуваат различни модни стилови за вашиот i Watch, сончоглед, леопард, Сива Цвет,Виножито Леопард и така натаму. 38mm/40mm S/M за 5.1" зглоб (130-180mm), M/L за 5.Компатибилен со Apple Види 38mm, 40mm, 42mm, 44mm, Apple се види SE i Watch Серија 6, Серија 5 4 3 2 1.Најдобар подарок за вашето семејство, пријатели.Печатени Бенд за Apple се види.9" зглоб (150-200mm), M/L за 6.обезбеди 11 видови на популарниот модел бои за да го изберете, лесно се облекуваат различни модни стилови за вашиот i Watch, сончоглед, леопард, Сива Цвет,Виножито Леопард и така натаму. 【Уникатен Тенок Бенд Дизајн】Тесен тенка насочат и отворање дизајн, направи бендови помал од оригиналниот бенд, пофлексибилен и мека, направи ја врвката за околу изгледа потенок и се движат послободно,добар избор за секојдневна употреба и вежбање.5" зглоб (140-190mm).Ние секогаш имаат за цел да ги задоволи клиентите.Easuny тенок бендови направени од издржлив меки силиконски и противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик тока, се спречува кожата од иритација, лесни , Пот-отпорни на Нечистотија-proofand.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат