• Новак
SamHity Нерѓосувачки Челик Види Бендови Компатибилен за Apple Види Серија 6/5/4/3/2/1 SE 38mm 40mm 42mm 44mm Накит Класичен Стил Ткаенината Хривнија Замена Бенд Погодна за Жени

SamHity Нерѓосувачки Челик Види Бендови Компатибилен за Apple Види Серија 6/5/4/3/2/1 SE 38mm 40mm 42mm 44mm

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. *МОДАТА И ЛУКСУЗОТ* : Уникатен домот луксузен дизајн,Стилски деликатна и чесен во потрага.Добар начин да се добие тони пофалби од луѓе на сите околу вас.АЖУРИРАНИ ТЕХНОЛОГИЈА : Најновите Објавени накит бразлетна - совршено Компатибилни со гледам серија SE 6 5 4 3 2 1 сите модели. *ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА* : Толку лесен и удобен за да ја определите должината, без потреба од било какви алатки, големина може да се прилагоди од страна на лизгање на синџирот на топки нагоре и надолу.Синџирот е доволно силна ,а не да се грижите за кршење кога прилагодување. *Материјал & Одржување* : Nickle слободни, Алергија Слободни, 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни и текстура и убаво полиран.Не tarnishing или промена на бојата или добивање на ' рѓосано.Супер лесно да се прилагоди и да ги тргнеме, добро направени и здрав.Одржување : Ако бендот е мрзлив, за долго време, тоа ќе биде малку се оксидира, но тоа не е rusty ниту лошата.Само љубезно бришење со парче сува памучна крпа и тоа ќе изгледа новиот повторно. *Прилики* : Ова гледам бенд е елегантен и елегантен, тоа е погоден за одмор забави, концерти и многу правилно да се користи како подароци/претставува за Свадба ден, birthday (Роденден), Валентин' ден, Мајчината ден, Божиќ, Денот на Благодарноста итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат