• Новак
NICKSTON Црна и Сива Врежана Кожа Бенд Компатибилен со Huawei Види GT 2 и GT 46mm Smartwatches Бенд Иглички Алатка B22 (2. Сребрена Боја Тока, за Huawei Види GT 2 46mm)

NICKSTON Црна и Сива Врежана Кожа Бенд Компатибилен со Huawei Види GT 2 и GT 46mm Smartwatches Бенд Иглички

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

78" - 20mm / Бендот Дебелина 3mm Premium Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена.За сликарството на овој премиум кожа, природна боја беше се користи од овошје и зеленчук со карактеристична пријатна тон, што создава мир за вас или луѓето околу вас.11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.Чистење : Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Smartwatch Не е Вклучен !.Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Овие бендови се вклопуваат зглоб големини од 6" до 8,5" - (од 150mm до 216mm).Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!Smartwatch НЕ е Вклучен !!.Опис на производот : Компатибилен со Huawei Види GT 2 46mm, Види GT 2 Про 46mm, Види GT 46mm, Види GT Класичен 46mm, Види GT Спорт 46mm, Види GT Активни 46mm Smartwatches Димензии на Бендот : Долга Рака Должина 5.14" - 80mm / Тока 0.Одберете Тока Боја, Дизајн и Големина за Huawei Модел Smartwatch од Варијации паѓачкото Мени.Лесно да се Закачите со Вклучени Иглички и Алатка.Ние веруваме и се сигурни дека се создадени со љубов, волја и трпение е позитивен извор на енергија.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Кои трошоци и recharges нас постојано со добра позитивна енергија.Компатибилен со Huawei Види GT 2 46mm, Види GT 2 Про 46mm, Види GT 46mm, Види GT Класичен 46mm, Види GT Спорт 46mm, и да се Види GT Активни 46mm Smartwatches.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат