• Новак
за Fenix 5X Плус Види Бенд,YOOSIDE 26mm Брзо се Вклопуваат Силикони Спорт Водоотпорен Замена Види Бенд Рака за Garmin Fenix 5X/5X Плус /D2 Чарли/Fenix3/3 ЧАС/Quatix 3/Tactix Браво (Портокал)

за Fenix 5X Плус Види Бенд,YOOSIDE 26mm Брзо се Вклопуваат Силикони Спорт Водоотпорен Замена Види Бенд Рака

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

▲ го види бенд компатибилен со Gamrin се види на оригиналната види рака марка 'Quick Fit 22', како што Garmin Fenix 6 X Pro/Sapphire/Aux, Fenix 5 X/Fenix 5 X Плус /D2 Чарли/ Спуштање Mk1/Fenix3/Fenix 3 HR/Quatix 3/Tactix Браво, Само да се види бендот. ▲ Меки силиконски со мазна завршница за спортски изглед.Комфорни и издржливи.Одговара на Зглобот Големина 5.1"-8.6"(130mm-220mm). ▲ Нерѓосувачки челик метален затворач направени со противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик,Тоа обезбедува трајно и чисти одговара. ▲ Бенд може да се инсталира на Види дел за заклучување(не се вклучени) на двата краја прецизно и сигурно.Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување. ☑️ Ние се строги во квалитетот на производот контрола, но ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постојат било гребење или дефекти од страна на било кој правец.Ние ќе одговараат веднаш да се промени или наплата.Напомена : - САМО да се Види Бенд , Smart Watch не се вклучени.- Quick Fit 26mm само одговара за Garmin Smartwatch на оригиналната види бенд марка 'Quick Fit 26'From YOOSIDE, Smart Watch Додатоци Бренд - 26mm Quick Fit,- Mde на не-алергиски силикони, им даде сосема нов изглед на вашиот smart watch - Ажурирани и тестирани Quick Fit конектор, обезбеди доволно за да се избегне испаѓање, Полиран тока и ажурирани завртка пролет бар, - Одговара на Зглобот Големина 5.1"-8.6"(130mm-220mm)Компатибилен со Garmin Samrtwatch : Fenix 6 X Pro/Fenix 6 X Sapphire/ Fenix 6 X Про Соларни Fenix 5 X/Fenix 5 X Плус D2 Чарли/D2 Делта PX Fenix 3 / Fenix 3 ЧАС Потекло Mk1 Tactix Делта/Tactix Браво/Tactix Charlie Package вклучуваат : 1 x Quick Fit 26mm види рака(Види Не се вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат