• Новак
Wongeto Смола Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 & Fitbit Смисла Види,Лесни Мода Бендови Замена Хривнија Wristband со Нерѓосувачки Метал Тока за Жени, Девојки (Цвет Розова)

Wongeto Смола Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 & Fitbit Смисла Види,Лесни Мода Бендови Замена Хривнија

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【АПЛИКАЦИЈА】 : Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Смисла(2020 нови објави),Не е за со Fitbit Обратно, Обратно 2, Обратно Лајт.Одговара за сите зглобовите се движат од 5.5"-7.8"(140mm-198mm), речиси за огромното мнозинство на луѓе. 【Лесни&Отпорен на Вода【 : Wongeto Смола Види Бендот е за 0.07 lb, полесни од нерѓосувачки челик метал бенд, Па нема да се чувствуваат секое оптоварување на вашиот зглоб во текот на денот те носи.Отпорен на вода Бенд,Погоден за миење раце, пливање и нуркањето, но не и нуркање.Луксуз, благородна, елегантна и издржлива доволно за работа , и стилски доволно за патување. 【Рака полиран&врвен материјали】 - Смола wristband Направени од кориснички високи перформанси тешко смола, секое парче на смола беше внимателно полиран од страна на искусни artificers.Во споредба со не ' рѓосувачки челик, смола материјали не само што се лесни, но исто така се повеќе издржливи, посилни, и, исто така, да се избегне остри рабови и исчезнува. 【Погодна Прилика】 : Овој стилски dressy за Fitbit Обратно 3 види бенд е совршен за жените и мажите и е добар избор, како што е исклучителна и сјајна подарок или подарок за било кој повод, како Божиќ,Денот на Благодарноста,Ден на Мајката,Свадба Годишнина,Роденден,денот на Вљубените итн. 12 Месеци Не-кавга Гаранција : Вие не може да се врати ако не сте задоволни со квалитетот.Ве молиме да се чувствуваат лесно да го нарачате.Пакет Вклучувајќи : 1x Види Бенд. 1 x линкови отстранување алатка.1 x Отстранување прирачник (smart watch не е вклучуваат). [Стилски Desig ]Персонализирате за Fitbit обратно 3 бенд, Добро се Вклопува во секој Дневен Живот.Погоден за сите прилики.Водоотпорен-генерално се погодни за миење на рацете,пливање,нуркањето.Sweatproof-ова се види бенд може да се носи за време на вежбање.Смола материјал е повеќе цврсти и издржливи.Не исчезнува.Не грижете се за ' рѓа.Високо отпорен на гребење и анти-судир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат