• Новак
NotoCity за Garmin Fenix 5X/Fenix 3/Fenix 7X Бенд Лесно се Вклопуваат 26mm Силикони Види Бенд Repalcement Рака за Fenix 5X Плус/Fenix 6X/Fenix 6X Pro/2 Делта PX/Спуштање Mk2 Smartwatch

NotoCity за Garmin Fenix 5X/Fenix 3/Fenix 7X Бенд Лесно се Вклопуваат 26mm Силикони Види Бенд Repalcement Рака

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилни Модели】Noto City 26mm меки силиконски види бенд одговара за Fenix 5 X,fenix 5 X Плус,Fenix 6 X,Fenix 6 X Про,Fenix 7 X,Fenix 3,Fenix 3 ЧАС,Tactix,Потекло MK1,D2 Делта PX,D2 Чарли Smartwatch.▶НЕ ОДГОВАРА за Fenix 5/Fenix 6 Pro/fenix 5 плус(22mm),approachs62 или Fenix 5 S(20mm). 【ДИШЕ ДИЗАЈН】 Воздух дупки дизајн дава повеќе избор да се прилагоди на замена на бендот, го прави вашиот бенд повеќе лесни и го прави вашиот зглоб кожата дише слободно,што е добро за потење и погодна за разни видови спортски активности. 【ЖИВОТНАТА средина БЕНД】 Тоа се прави на животната средина силиконски материјал, многу мека, нема чуден мирис и безопасни, кој прави да се чувствуваат удобно и здрави. 【СПОРТСКИ СТИЛ】Тоа е погодна за секој спортски активности и отворено партии, кој ќе направи да се извонредни и кул. 【Живот време техника surpport】 Ние сме среќни да го препрати замена бенд додаток или ако има било каков квалитет прашања на бендот.Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас еднаш има било какви технички проблеми или квалитетот прашања.Ние сме секогаш тука за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат