• Новак
Магнетни Види Рака Брзо Ослободување Види Рака,Мрежа Ткаени од Нерѓосувачки Челик, Метални Види Бенд Прилагодливи Магнетски Затворач за Мажите и Жените за Smart Watch М

Магнетни Види Рака Брзо Ослободување Види Рака,Мрежа Ткаени од Нерѓосувачки Челик, Метални Види Бенд Прилагодливи

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

- Пребарување на интернет за спецификациите на вашиот види направи/модел.Види Ширина : Компатибилен со било која традиционално или smart види дека се користи 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm пролет барови, важно е дека вашата види е повлечи ширина натпревари бендот ширина, па ве молиме да се измери ширина помеѓу гкл во милиметри пред цел.Заклучување на вашиот smart watch безбедно & цврсто, лесно да се соберат и да ги отстрани, без алатки потребни.Добар придружник за вашата работа и живот.Направен од челик жица тоа ви дава мека и нежна се чувствуваат.Солидна мрежа структура го прави види бенд многу удобен за носење и да не може целосно да го смените изгледот на вашиот пат парче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат