• Новак
Hade 6.7 инчен Сет од 5 Ramen-Чаши Бели порцелански Направени во Јапонија

Hade 6.7 инчен Сет од 5 Ramen-Чаши Бели порцелански Направени во Јапонија

DEN 5856.00

Достапност
Достапно за нарачка

Hade Сет од 5 Ramen-Чаши.Врз основа боја е Бела.Материјалот е од порцелан.Големина е W6.7x6.7,H3.5inch.Кога сакате други Ramen-Сад,можете да пребарувате watou.азија Ramen-Сад.ДА : машина за миење Садови, ДА : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете).Hade Сет од 5 Ramen-Чаши.Врз основа боја е Бела.Материјалот е од порцелан.Големина е W6.7x6.7,H3.5inch.Кога сакате други Ramen-Сад,можете да пребарувате watou.азија Ramen-Сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат