• Новак
FlatFin [Најновата Верзија] Автомобил Супер Мини Безжична Bluetooth 4.0 Hands-Free Стерео Слушалки со Микрофон за iPhone, iPad Samsung, Motorola, LG Nexus Android Паметен Телефон & Таблета, Розова

FlatFin [Најновата Верзија] Автомобил Супер Мини Безжична Bluetooth 4.0 Hands-Free Стерео Слушалки со Микрофон

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Стерео Bluetooth слушалки, прави редукција на шум и ехо откажување за стриминг на музика од вашиот телефон или таблета. Спарување : Ако не можете да го спарите со Bluetooth на вашиот телефон, ве молиме чувајте притискање на копчето за 5-7 секунди до LED светло трепка црвено и сино.0 Компатибилен со Повеќето Bluetooth Вклучете Уред - паметен Телефон, Таблет, Лаптоп, PSP и сл.Ако LED светло трепка црвено, тоа значи дека слушалката е исклучена.Ако сè уште не може да го спарите, ве молиме проверете дали слушалката е претходно поврзан со други уреди.Поддршка репродукција на Музика/Видео/Аудио, само да се види Филмови и Netflix, Youtube; Bluetooth V4.Ве молиме исклучете ја слушалката и потоа да се обидете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Очила Заштитна Силиконска Маска,VR Против Пролизгување на Кожата Силиконска Гума Маска,Домаќин Школка Заштитна

ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : На заштитна маска од VR очила за домување е направен на безбедно термопластични, и в

DEN 547.20

Преносни VR Слушалки Самостоен Виртуелната Реалност Smart погоден за носене Слушалки Со Интегриран Двоен приклучок

Оперативен систем : База на Andriod 7.Опремени со 2560*1440p HD екран(Поддршка 4 K пиксели видео игра), 4 основни 1.Н

DEN 1439.76