• Новак
Oculeyes - Oculus Потрагата 2 VR Слушалки Налепници - Аниме Цртан филм Очи Винил Decals - Нема Позадина Винил Decal Око Налепници - Дамка Отпорни Decal Налепници - Лесно да се Инсталир?

Oculeyes - Oculus Потрагата 2 VR Слушалки Налепници - Аниме Цртан филм Очи Винил Decals - Нема Позадина Винил

DEN 439.20

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ПОСТАВИТЕ ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Аниме Цртан филм Очи винил налепници за вашиот Oculus Потрага 2! VR слушалки ПВЦ decal налепници посебни Аниме Око слика стил винил налепницата на вашиот VR очила и има долг животен век.Разни слатки винил налепници се достапни; Покажат свој уникатен стил на вашата потрага 2. ✅ ТРАЈНИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Симпатична налепница е произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпор ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Мек винил уникатен налепници не се направени од гума, силикони, или од пластика не држи decals налепници на валкани површината.Чистење на површината темелно.Излупете исклучување на хартија, а потоа се држи на налепница decals на слушалки, се Стави на секое парче на decal внимателно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Очила Заштитна Силиконска Маска,VR Против Пролизгување на Кожата Силиконска Гума Маска,Домаќин Школка Заштитна

ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : На заштитна маска од VR очила за домување е направен на безбедно термопластични, и в�

DEN 547.20