• Новак
MKJ 2,5 mm Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Corded Телефонски Слушалки 2,5 MM за Panasonic Cordless Телефон KX-TGF380M KX-TPA65 KX-TGA680 KX-TGH264EB Cisco SPA303 504G AT&T TL86103 Vtech Uniden

MKJ 2,5 mm Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Corded Телефонски Слушалки 2,5 MM за Panasonic Cordless

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Претрес Заштита s повеќе, MKJ биро телефонски слушалки е со вграден-во акустична шок технологија против одеднаш се гласни звуци или на ѕвонење пред да стигнат до вашите уши.Луксузен Удобност : Се лесни и едноставни, ова corded 2,5 mm слушалки за Panasonic cordless телефонот е удобно доволно за да се носат за подолг период на време, без притисок на главата дури и за долго време облечен. Gigaset : BT200, BT201 BT101,102.Cisco : Cisco/Linksys SPA 303, СПА 501 G, SPA502 G, SPA504 G, SPA508 G, SPA509 G, SPA512 G, SPA514 G, SPA525 G, SPA525 G2.Ергономски дизајниран за статистика слушалки се идеални за оние кои се на висока јачина на звук на повици секој ден и бараат премиум звук јасност, како што се телефонски центар агенти, телемаркетинг канцеларии, домашен телефонски работа корисниците, услуги на клиентите итн.Голема Издржливост : Топ квалитетни материјали се користат за да се обезбеди голема издржливост на овој 2,5 MM слушалки.Врвен Квалитет на Звукот : Разговор без раце на вашиот фиксен телефон со телефонски слушалки дека карактеристики на бучава поништување на микрофон за бришење на квалитетот на повикот.На засилен, лесни и нерѓосувачки челик headband обезбедува висока сила да го издржат трајна употреба.Она што е уште поважно, еден слушалката слушалката може да се носи од двете страни и си уште можете да комуницирате со вашиот колега, а тоа носи. SPA921, SPA922, SPA941, SPA942, SPA962, 7920, 7921, 7921 G, 7925 G, 7926 G, 7929, 7985 G.Оваа corded 2,5 mm телефонски слушалки блокови надвор голема количина на амбиенталниот шум, што го вашиот глас за полесно да се разбере. Grandstream : GXV3000, GXV3005, DX800 A, C610 IP, C620 H, GXP2000( rev1 и 2).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат