• Новак
E-Спортски Игри Слушалки Преносни Игри Стерео Слушалки Бучава Поништување на PC Игра Слушалки со Слушалки Yangmani (Боја : Црвена)

E-Спортски Игри Слушалки Преносни Игри Стерео Слушалки Бучава Поништување на PC Игра Слушалки со Слушалки Yangmani

DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одлични перформанси за време на некој повик : алуминиум легура празнина, изградена-во намалување на шумот микрофон модул и звучна апсорпција дупка во голема мера може да се намали бучавата, подобрување на чистотата на звукот, а настапи и во повик исто така може да се користи во игри јасно да се идентификуваат на противникот позиција.Удобно и мала тежина, мемориска пена earbuds за континуирано часа на удобно користење, што ќе ви овозможи целосно неизмерна во вашите игри без носи топол и тешки гејмерски слушалки.Бучава-Изолирање на Дизајн создава супериорен се вклопуваат да се блокира амбиенталниот шум и одвлекување на вниманието, да ви обезбеди добар квалитет на звукот и да уживаат виртуелна игри во светот.Линија контролер, компатибилен со мобилни телефони и компјутери, прилагодлив обемот, контрола на микрофон.Универзална Компатибилност-специјално Дизајниран за Nintendo Прекинувач и мобилни игри.Тоа е, исто така, совршено компатибилни со Xbox Еден, За PS4 Про и За PS4 и PC.Материјал : Plastic2 Бои : Црвена/Green Type : Во ear Sensitivity : 110d BFrequency Опсег : 20 Hz-20 KHz Impedance : 16ΩWith Микрофон : Yes Plug : 3.5 mm Size : 1.2 m/47.2 inch Earplug / earmuff материјал : silicone Headphone кабел материјал : TPEUses : игра аудио и видео слушалки, MP3 слушалки, мобилен телефон, слушалки, компјутер слушалки, спортски слушалки, музика слушалки, обичните headphones Weight : 90 (g)на Овој игри слушалка погоден за Телефон/PC/Лаптоп/Таблет.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат