• Новак
Чудовиште WH930MA МАГЕНТА Nokia Чистота На Уво Стерео Слушалки

Чудовиште WH930MA МАГЕНТА Nokia Чистота На Уво Стерео Слушалки

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со голема мобилни карактеристики и високи перформанси звучници тие ја испорача исклучителен аудио квалитет и handsfree погодност.Светло и удобно, со мека уво влошки и голема рамнотежа, што ги прави идеални за долго слушање сесии.Со интегриран музика и управување со повици контроли на Control Talk кабел можете да играте вашата музика и да ги преземат дојдовни повици handsfree.Тоа е компатибилен со било кој телефон, плеер за музика или друг уред со 3.5 мм аудио приклучок, вклучувајќи телефони на Nokia.Овие мобилни HD слушалки се резултат на соработката меѓу Nokia и Чудовиште.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Летање Додатоци Авион Пилот Подароци Општа Авијација Пилот Слушалки, Авион Слушалки Пилот Слушалки, за Воздухопловство

24d B намалување на шумот претрес заштита, јасен глас и комуникација.Широк апликации универзална 3,5 мм џе

DEN 2608.56

Авијација Слушалки, Поништување Бучава Над Увото двонасочна Радио Авијација Слушалки со Микрофон за во Авион,

Вклучува H41СП ЗаднаГлава Слушалки & CCМОТ Серпентина да се Користи Кабел.Компатибилен со за полнење за Moto

DEN 1024.80

Хеликоптер Слушалки Продолжување Линија, Трајни Авијација Слушалки Адаптер за Продолжување Линија U-174 Моно-Канал

Оваа жица се користи за да се прошири стандард воена моно U174 / U приклучоци за да се поврзете на хеликопте

DEN 364.80