• Новак
iPod Touch 5 Случај,Допрете 6 Случај,Gift_Source [Злато] Мода Bling Искра 3D Креативни Течни жив песок Лебди Тече Сјајот Дизајн Мека TPU Гел Гума Случај Покритие за iPod Touch 5/6 Контакт

iPod Touch 5 Случај,Допрете 6 Случај,Gift_Source [Злато] Мода Bling Искра 3D Креативни Течни жив песок Лебди

DEN 235.20

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Овој случај е одговара за i Pod touch 5/Допир 6 случај,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Еко-пријателски флексибилни мека TPU материјал обезбедува целосно заштита за вашиот Телефон.Специјално Дизајн : Мода сјајот течни исполнет дизајн,внатре блеска плови слободно кога ќе се движат вашиот телефон, донесе многу повеќе да се забавуваат на вас;.Пристап до сите контроли : Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Лесно, совршен монтирање капак штити вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни ме�

DEN 1695.60

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Star Trek На Мостот Spock Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Star Trek производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе ка

DEN 598.80