• Новак
Qinhin Заштитна Силиконска Маска,Airtag Следење Локатор на Анти-Изгубени Tracker Пронаоѓач Заштитник Заштитни Случај Покрие Компатибилен за Airtags(L-Црна)

Qinhin Заштитна Силиконска Маска,Airtag Следење Локатор на Анти-Изгубени Tracker Пронаоѓач Заштитник Заштитни

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

☀ Совршен Квалитет Материјал : Ова силикони случај е професионално дизајнирана компатибилен за Airtags, и тоа е направено на удобно мека течни силикони. ☆ Лесен за Користење : ексклузивен дизајн за лесно да се вклопи во вашиот уред и лесно да се носат. ✿ Комфорни и Издржливи : Изработени од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат. ❀ Одличен Комфорт : Ние дизајн овој случај за вашиот уред од компатибилен за Airtags да се направи вашиот уред анти-изгубени и да ви даде подобро користење на искуство. ✪ Она што Ќе Добиете : 1*Заштитна Маска компатибилен за Airtags. (Само силикони случај за продажба, не вклучувајќи го уредот). 1. Совршен Квалитет Материјал : Ова силикони случај е професионално дизајнирана компатибилен за Airtags, и тоа е направено на удобно мека течни силикони. 2. Лесен за Користење : ексклузивен дизајн за лесно да се вклопи во вашиот уред и лесно да се носат. 3. Комфорни и Издржливи : Изработени од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат. 4. Одличен Комфорт : Ние дизајн овој случај за вашиот уред од компатибилен за Airtags да се направи вашиот уред анти-изгубени и да ви даде подобро користење на искуство. 5. Она што Ќе Добиете : 1*Заштитна Маска компатибилен за Airtags. (Само силикони случај за продажба, не вклучувајќи го уредот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни ме

DEN 1695.60