• Новак
iPod Touch 5 Случај,Допрете 6 Случај,Gift_Source [Ајфеловата Кула] Мода Bling Искра 3D Креативни Течни жив песок Лебди Тече Сјајот Дизајн Мека TPU Гел Гума Случај Покритие за iPod Touch 5/

iPod Touch 5 Случај,Допрете 6 Случај,Gift_Source [Ајфеловата Кула] Мода Bling Искра 3D Креативни Течни жив

DEN 235.20

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Овој случај е одговара за i Pod touch 5/Допир 6 случај,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Еко-пријателски флексибилни мека TPU материјал обезбедува целосно заштита за вашиот Телефон.Специјално Дизајн : Мода сјајот течни исполнет дизајн,внатре блеска плови слободно кога ќе се движат вашиот телефон, донесе многу повеќе да се забавуваат на вас;.Пристап до сите контроли : Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Лесно, совршен монтирање капак штити вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни ме

DEN 1695.60