• Новак
iPod Touch 6 Случај, Допрете 5 Случај, Gift_Source Луксузни Bling Течноста Тече Сјајот Искра жив песок Случај Мека TPU Силикони Задниот Поклопец Shockproof Браник за iPod Touch 5/Допир 6 [Сина

iPod Touch 6 Случај, Допрете 5 Случај, Gift_Source Луксузни Bling Течноста Тече Сјајот Искра жив песок Случај

DEN 235.20

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Овој случај е одговара за Apple i Pod touch 5/Допир 6 ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : 100% Сосема Нов,Направен од висок квалитет на мека TPU кој е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Отпорен на гребење назад школка со заштитни гумени граница,нудат подобра заштита за копчиња,агли и рабови, која одговара на вашиот телефон совршено.Специјално Дизајн : Мода Креативната искра сјајот Течни жив песок исполнет дизајн,внатре блеска плови слободно кога ќе се преселат на вашиот телефон, ќе бидете многу забава за вас и вашите пријатели или семејството;.Safe Материјал : течни е БЕЛА МИНЕРАЛНИ МАСЛА ,кој е безопасен за нашата кожа.Обезбедува безбедно заштитна и го спречува гребнатини.Пристап до сите контроли : Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни ме

DEN 1695.60