• Новак
Gaweb Силикони Солидна Боја Заштитна Маска за Пупки Плус, Слушалка за Заштита на Случај за Samsung Галакси Пупки Плус Розова Една Големина

Gaweb Силикони Солидна Боја Заштитна Маска за Пупки Плус, Слушалка за Заштита на Случај за Samsung Галакси

DEN 1269.60

Достапност
Достапно за нарачка

ШАРЕНИ СЛУЧАЈ : Со цел да се задоволат потребите на различни луѓе, ние нуди до 6 бои да се избере, цврстиот мат боја, дизајн, изработка на вашиот earbuds повеќе модерен додека не остава отпечатоци од прсти или масло.SHOCKPROOF : Направен со парична казна Силиконски материјал, мека на допир, им помогне на апсорпција и растурање на влијание или шок за да се заштити вашата слушалка и полнење случај, исто така, го спречува вашиот случај од гребење.ЖИЧЕН&БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ : Поддржува и двете жичен и безжичен полнење.Дури и кога се носи на полнење случај, вие се уште можете да ја користите оваа за безжично полнење, едноставно стави вашиот пупки про полнење случај на безжични полнење панел whe тоа ќе започнува полнењето.KEYCHAIN ДУПКА : Сега можете да се поврзете со вашето секојдневно keychain или копче прстен, со fashinable изглед, тоа може да биде поставен на било додаток, и keychain дупка го намалува шансите на вашите слушалки добивање на изгубени. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако некогаш се случиле никакви проблеми со оваа точка, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас со е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.Спецификации : На слушалка случај е пренослив и е удобно да зафат.Тоа може да се заштити вашиот слушалки од гребнатини, прашина и испакнатините.Таму е резервирана за полнење порта на задниот дел на заштитни случај, што е многу погодно.Точка Име : Слушалка Случај Материјал : Силикон Карактеристики : Прашина-доказ, Shockproof, полна Боја, Преносни Случај Големина : 85mm x 40mm x 25мм/3.35" x 1.57" x 0.98" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Слушалка Случај 1 x Кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат