• Новак
DOITOOL 3 Поставува Преносни Леќа Случај Кристал Леќа Кутија со Огледало Хит Грижа Алатка

DOITOOL 3 Поставува Преносни Леќа Случај Кристал Леќа Кутија со Огледало Хит Грижа Алатка

DEN 993.60

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ги леќите во овие чиста и безбедна кутии за прашина од внесување на леќите.Тие се мали туристички придружници, мал во големина, светлосни во тежина и лесен за носење.Лесен за употреба.Тие се опремени со помош на пинцета, леќа кутија, и апликатори, раствор шише.Многу нежни и убави, овие може да се направи вашиот објектив случај различни од другите.Едноставно дизајнирани, но супер Корисни.Don' t worry about the течност во објективот случај протекување надвор.Description Using високо - квалитетни пластични, алуминиумски и кристал материјал, леќи случај комплет се издржливи и имаат долг животен век.Мали димензии и мала тежина, можете да го носат ги со вас.Со овие производи, патување или за активности на отворено нема проблем.Карактеристики - Боја : Случајни - Материјал : Пластични, алуминиумски, кристал - Големина : 7. 10 X7. 10 X2. 50cm/2. 79 X2. 79 X0. 98in.- Тие се мали туристички придружници, мал во големина, светлосни во тежина и лесен за носење.- Многу нежна и убава,оваа складирање кутија го прави вашиот објектив случај различни од другите.- Don' t worry about the течност во објективот случај протекување надвор.- Чувајте ги леќите во овие чиста и безбедна кутии за прашина од внесување на леќите.- Тие се опремени со помош на пинцета, леќа кутија, andcontact апликатори, раствор шише.Пакет Including3 x складирање boxn1 x tweezersn1 x леќа casen1 x решение bottlen1 x апликатори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат