• Новак
Силиконски Заштитна Маска за Воздух Tags-1PC/4PCS-Пот Отпорни на Случај за Воздух Ознаки,Анти-Изгубени Локација GPS Tracker-Заштитник Случај (Црна, 1Pack)

Силиконски Заштитна Маска за Воздух Tags-1PC/4PCS-Пот Отпорни на Случај за Воздух Ознаки,Анти-Изгубени Локација

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Она што Ќе Добиете : 】1 PC/4 PCS Заштитна Маска за Airtags. 4 PCS случаи боја се исти.Ако сакате да се добие различна боја заштитна маска, ве молиме контактирајте со нас преку е-мејл по поставување на цел, да ни каже бојата што сакате, и ние ќе го замени тоа за вас.(Само силикони случај за продажба, не вклучувајќи го уредот за Airtags). 【Совршен за Воздух Ознака】Нашиот производ има нерѓосувачки челик прстен кој е лесно да се откажам од.Тоа може да биде лесно да се обесени на keychains, ранци, домашни миленици, стари лица и деца.Можете да ги најдете брзо кога работите се изгубени или децата се изгубени. 【Заштитна Носи олеснување】 Оваа силикони случај е прилагодена за Airtags, така што тоа може да се заштити вашиот уред за Airtags. 【Лесно да се Инсталира】 Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за употреба и носат.Тоа може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму. 【Не Влијае на Пренос на Звук и Сигнал 】разни команди може да се направи за Air Tag е вграден звучник пуштите звукот за да се покаже позицијата, а нашиот производ ќе не ослаби звук пренос ефект, така што ќе може да го слушнете звукот тоа го прави во време.Кога ќе изгуби нешто, за вашиот Air Tag ќе испрати безбедна Bluetooth сигнал за да те најдам, и нашите заштитни случај нема да влијае на јачината на сигналот пренос, овозможувајќи ви да се изврши прецизно позиционирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат