• Новак
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Леново Табот M10 HD 2020 ТБ-(X306) Таблета Случај, Премија Шок Доказ Стојат Folio Случај, Мулти - Агли на Гледање, Мека TPU Задниот Поклоп

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Леново Табот M10 HD 2020 ТБ-(X306) Таблета Случај, Премија Шок Доказ

DEN 788.88

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен : Специјално дизајниран за Леново Табот M10 HD 2020 ТБ-(X306).(НЕ одговара други модели.Ве молиме потврдете го производот пред да го купите.).Дизајниран за Целосна Заштита - Мека TPU+СТП мешани со материјали назад школка заштитете го вашиот нов таблет случај од шокови, капки и влијанија.Автоматски го буди или става вашиот уред да спијам.(Само за уреди со спиење функција).Прецизни Cutouts : Класичен и професионален дизајн; Целосен пристап до сите функции ,Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња.Прилагодливи Повеќе Агли на Гледање : Тоа може да биде приспособена да се удобно агли и да се направи вашиот таблет работи како лаптоп, па тоа е совршен за пишување и гледање на видеа.Се избегнат било какви болки во зглобовите, и слободни раце за други забавни.По-продажбата на Услугата : Достапен во различни светла и забава бои.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, не двоумете се да ни e-mail.Ние секогаш се тука, било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви послужи!.Компатибилен Модел : за Леново Табот M10 HD 2020 ТБ-(X306)Функција : -Таблета Случај со Авто Разбуди/Спиење Таблета Случај Покрие-Изградена-во Stand Case претвора во застане за да го држите исправен уред за hands-free гледање на видео, онлајн книги и повеќе.-Мека TPUThe мека TPU обвивка материјал е флексибилен и флексибилни, која не само што може да се одржи таблета цврсто, но, исто така, да се спречи назад на таблета од триење.-Точната Дупка Cutting Accurate дупка сечење овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај-Отпорно на Гребење Lining This мека-на-на-на допир материјал е дизајниран да помогне да се спречи гребнатини на чувствителни додатоци како што се очила за сонце или мобилни телефони за патување.Достапни во различни светла и забава бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Star Trek На Мостот Spock Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Star Trek производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе ка

DEN 598.80