• Новак
Fintie SlimShell Случај за iPad Мини 6 2021 (8.3 Инчи) - [Изградена-во Молив Носителот] Мека TPU Заштитна Стојат Задниот Поклопец со Авто Разбуди/Спиење за iPad Мини 6 Генерација, Црна

Fintie SlimShell Случај за iPad Мини 6 2021 (8.3 Инчи) - [Изградена-во Молив Носителот] Мека TPU Заштитна Стојат

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално дизајниран за i Pad Мини 6 Генерација (2021 Модел) 8.3 Инчен (број на модел : A2567/A2568/A2569).Не собере сите други i Pad модели.Ве молиме проверете назад дното на вашиот i Pad да се најде бројот на моделот.Беспрекорно поддржува Apple Молив 2 Генералот магнетни и безжично полнење случај кога е вклучено.Вграден-во Молив носителот безбедно носи и го заштитува вашиот Apple Молив 2 Генералот каде и да одите.Дупка е дизајниран зад држачот за туркање вашиот молив излезе лесно.Вграден-во магнетна лента обезбедува sleep / wake функција, автоматски се буди или става вашиот уред да спијам.Лесно клип на апликацијата.Три пати предната маска е друга способност да се трансформира на i Pad мини 6 генералот случај во гледање стојат и тастатура застане.Премиум квалитет СТП кожа со мека TPU назад школка, заштита на вашиот i Pad од шокови, капки и влијанија.Мека микрофибер поставата го спречува вашиот таблет од рбет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со Победи Студио Пупки 2021 Симпатична Астронаут Хартија Авион Случај Покрие Додатоци Силиконска

【СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА УДИРА СТУДИО ПУПКИ】 Совршено се совпаѓа со вашите Победи Студио Пупки форма и се вк�

DEN 287.76