• Новак
PINHEN Види Замена Заштитник Случаи Компатибилен со Garmin Инстинкт,Меки Силиконски Заштитна Маска Анти-Нула Рамки Заштитник Компатибилен со Garmin Инстинкт Плима/ Инсти?

PINHEN Види Замена Заштитник Случаи Компатибилен со Garmin Инстинкт,Меки Силиконски Заштитна Маска Анти-Нула

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилни Модели】случај е специјално дизајниран за Garmin инстинкт Плима/Garmin Инстинкт Тактички /Garmin Двојна Моќ Сурфање/Garmin Инстинкт Двојна Моќ.Имајте на ум : Нема Tracker или бенд. 【Премиум Материјалот】 Направени од меки силиконски материјал, лесни и издржливи,нема да додадете било масовно,лесно да се инсталира и да ги отстраните. 【Обезбедуваат Добра Заштита】случај нула одбрана со флексибилни и шок-абсорбента слој, и овој случај само го покрива околу рабовите, а не со екран заштитник. 【Шарени】 Повеќе бои се на располагање,правење на вашиот Инстинкт различни и шарени.Персонализирајте го вашиот wristbands да одговара на вашиот различни дневни стил. 【По Продажба на Услуги】 Ние сме посветени на обезбедување на најдобри Опфаќа Случаите на нашите клиенти .Клиентите 100% задоволство е нашата најголема мотивација.Ако не сте апсолутно 100% задоволни со вашето купување, лизинг контактирајте со нас , ние ќе ви даде брз одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со Победи Студио Пупки 2021 Симпатична Астронаут Хартија Авион Случај Покрие Додатоци Силиконска

【СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА УДИРА СТУДИО ПУПКИ】 Совршено се совпаѓа со вашите Победи Студио Пупки форма и се вк�

DEN 287.76