• Новак
QLTYPRI Компатибилен со AirTag Случај Заштитен Браник Случај со Keychain Прстен Држачот за Воздух Tags - Кожа Заштитник AirCovered Компатибилен за AirTag (2021) - Црвена

QLTYPRI Компатибилен со AirTag Случај Заштитен Браник Случај со Keychain Прстен Држачот за Воздух Tags - Кожа

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

【Високо-Квалитетни Материјали】 - Направени од вистинска кожа, оваа заштитна маска е професионално дизајнирана за Airtags; метален клуч синџир не е лесно да ' рѓа за долго време се користи. 【Заштитна】 - Шупливи кружни случај покрие со покрена rim како тампон против удари за вашиот Airtags во секојдневна употреба; лесен дизајн додава само малку тежината на уредот. 【Лесен за Употреба】 - Ова Airtag кожата покрие карактеристики независни дизајн да биде лесен за употреба и носат.Keychain прстен затворање држи случај остане затворена и да се избегне Airtag случај лизгачки надвор случајно.Пакет со повеќето работи. 【Употреба Повод】 - Ова Airtag заштитни случај да дојде со keychain, можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, Детето schoolbag, куче поводник, на вредносни предмети и повеќе.Лесно да се разменуваат и да се промени, каде ќе ги приложите вашите Airtag на работите што сакате да ги пратите на. 【За Пакет】 - 1*Заштитна Маска за Airtag.(Не вклучувајќи го Airtag).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со Победи Студио Пупки 2021 Симпатична Астронаут Хартија Авион Случај Покрие Додатоци Силиконска

【СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА УДИРА СТУДИО ПУПКИ】 Совршено се совпаѓа со вашите Победи Студио Пупки форма и се вк�

DEN 287.76