• Новак
QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска Поддршка Бар Игра Додатоци Слушалки Носител (Бо?

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

DEN 1695.60

Достапност
Достапно за нарачка

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално, ве молиме да се разбере ви благодариме. *Тоа е супер лесно да се донесе заедно со вас каде и да одите - тоа е мали, лесни, и што е најважно, тоа е во единствени моден стил.Ова е подарок за семејство или пријатели/добар избор за office Looks едноставен и елегантен, го прави вашиот приклучок за слушалки добро-се прикажува кога не е во употреба.Answer : ___________________________ Note : ☆Само продаде слушалки Стојат, не вклучувајќи decoratives. *Тешки-должност база на алуминиум Надгради метал материјал е повеќе стабилен за да се спречи стојат од паѓање надолу, и да ги заштитите вашите слушалки од оштетување. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Бесплатно до вашето биро простор и да се направи тоа се среди. Во нормални услови, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена ,ако не можете да примате стока по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.☆Сите наши производи се направени во вид.Мулти-Сценарио за Употреба : десктоп слушалки застане е одлична за дом, канцеларија, студио, и спална соба.Зачувај десктоп простор : Чувајте или задржете нивните слушалки со кабел или слушалки додека не се користи додека само заземаат мал стапало простор.Обезбеди балансирана слушалки застане на место или покаже слушалки кога не е во употреба. *【Здрав & Домот 】Оваа слушалки стојат држачот е изработен од дрвени поддршка плоча, алуминиум легура,Низок центар на гравитација дизајн, Лесен и расклопување дизајн.Се организираат и да ги среди вашиот workspace дома и во канцеларија.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Star Trek На Мостот Spock Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Star Trek производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе ка

DEN 598.80