• Новак
10 Инчен Универзална Таблета Случај,APOLL Премиум СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Против Пролизгување Мулти-Агол Стои Паричникот Покритие за Galaxy Tab,Android и iOS Таблета и

10 Инчен Универзална Таблета Случај,APOLL Премиум СТП Кожа Магнетни Затворање Флип Против Пролизгување Мулти-Агол

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Паричникот Стил на Дизајн : Внимателен паричникот дизајн со mutiple картичка начин на кој може да се одржи картички и некои пари,донесе олеснување на вашата работа и живот.Универзална случај одговара за : i Pad 4 3 2 1, Новиот i Pad 9. -Дизајнирани со пенкало за да го заклучите држачот за да го задржи вашето перо пенкало безбедност. -Анти-dirts,анти - отпечатоци од прсти,анти-стареење,анти-шок.СТП кожа виткање folio случај е опремен со 4 clasps да и се поправи и да се заштити вашиот таблет КОМПЈУТЕР.Магнетни затворање обезбедува покритие остане затворена кога не е во употреба.7/ Табот E 9.1 со s pen/ Tab 10.5 инчен таблети.1" Quad Core; - Визуелна Земјиште Престиж Премиер 10 E Про 10 D Елита 10 QS/ R CA 10 Викинг Про 10 II Издание.5 инчен таблети.7/ i Pad 2 3 4; Galaxy Tab 4 10. -Премија синтетички кожа надворешноста и мека микрофибер внатрешни работи.7/ Табот На 9. 10 До 2015 Galaxy Tab 3 10.1/ Табот S3 9.Лесно да се забавуваат. ⭐⭐Компатибилност : ⭐⭐ Сите 9. -Се достапни во различни светла и забава бои. -Мулти Агли за гледање и folio стојат дизајн.о Табот 2 A10-70, Јазиче 2 A10-30(TB2-X30 F)/ Tab 4 10 ПЛУС/ велика БРИТАНИЈА 10.Сигурен доволно да издржи долго време се користи,економски еден за вас!. ⭐⭐Ве молиме Имајте на ум : НЕМА назад камерата отворање; НЕ поддржува автоматско sleep/wake за какви било таблети.7/ i Pad 2017 2018 9. -Лесен,компактен,лесен за носење и да се справи. -4-Агол база користи остане ремени кои доаѓаат до и над таблета да се одржи во место.Примери се како што следува : i Pad Воздух 2/ i Pad Ер/ i Pad Про 9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат