• Новак
ELFRhino Кабелот Организатор Earbud Носителот Слушалки Слушалките Winder Чувар Earbuds Случај Складирање Заврши Слушалки Чувар Кабелот Менаџер Кабел Организатор Црна

ELFRhino Кабелот Организатор Earbud Носителот Слушалки Слушалките Winder Чувар Earbuds Случај Складирање Заврши

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет со Силиконска материјал за трајни употреба, природна боја.Металик snap за лесно отворање и затворање, лесно правец на сите видови на кабли и кабли за неколку секунди.Компактен и класичен дизајн, мода и практични, мек и флексибилен, лесен за носење.Изданија earbuds веднаш и метежот-бесплатно со еден повлече, да направат вашиот живот полесно.Мала големина за да лесно се вклопуваат во џебовите, purses или кеси, одлична опција за организиран дома или на работното место.Пакетот Вклучува : 1 X Слушалка Winder, ве молиме имајте на ум дека не е вклучена слушалка!.Место на крајот на слушалка во средината на кабелот winder.Држете слушалки и задржи ликвидација.Клип и предвремени јамка.Овој приклучок за слушалки кабелот организатор не е само за earbuds или голема за било која мала големина кабли.Нема повеќе испреплетени слушалки или USB кабли!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни ме

DEN 1695.60