• Новак
Кожна футрола Holster за полнење за Motorola MTX8000 двонасочна Радио

Кожна футрола Holster за полнење за Motorola MTX8000 двонасочна Радио

DEN 609.60

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.*Дизајниран за голема трајност и екстремни климатски услови.Премиум квалитет Motorola MTX8000 тешко кожа за носење, која има 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен.Оваа носење е произведен со високо квалитетни компоненти во state-of-the-art сертифицирана фабрика за најдобрите квалитет Motorola радио случаи.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 Radio Случај Карактеристики : *Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака.Овој случај е тестиран да издржи екстремни климатски услови.*Вклучува 12 Месеци бесплатна замена гаранција за производителите дефекти.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIFFIY Слушалки Стојат Креативност Слушалки Стојат Табела Слушалки Носителот Класичен Слушалка Стои со Алуминиумска

☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Поради различни мерење алатки и мерни ме

DEN 1695.60