• Новак
AirPods Про Случај Маска, Coffea Заштитна Силиконска Случај со Keychain за Apple AirPod Про, Барби Пинк [НАС Патент кој е впишан]

AirPods Про Случај Маска, Coffea Заштитна Силиконска Случај со Keychain за Apple AirPod Про, Барби Пинк [НАС

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

【СОВРШЕНО да се ВКЛОПИ во】2019 НАЈНОВИТЕ заштитни случај посебно и само за Apple Air Pods Про, се вклопува удобно во текот на Air Pods Про полнење случај со прецизност cutouts за сите копчиња и пристаништа. 【НАДГРАДБА ЗАШТИТА】 Направени од премиум меки силиконски, карактеристики големо влијание цврстина и отпорност на абење, го заштитува вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење. 【ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ И НОСЕЊЕ】Монтажни carabiner клип е вклучена со Air Pods Про покритие за добра преносливост. 90° флексибилни отворање на дизајн ви овозможува да се извади и место на слушалки назад без напор, без олабавување или лизгање на горниот капак. 【ВИДЛИВИ ПРЕД LED】тенок ѕид во внатрешноста на поклопецот е специјално третирани за да се овозможи на индикатор светлото на вашиот про случај да блесне преку неа, Нема потреба да се отстрани заштитни случај да ја полните вашата Air Pods Про слушалки. 【ГАРАНЦИЈА и СОВЕТИ】Ќе се целосно покриени со 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА и 30 ДЕНА политика на ВРАЌАЊЕ.Пакетот вклучува 1 x Air Pods Про Случај со Keychain, ве молиме имајте во предвид Air Pods Pro & Полнење Случај НЕ се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат