• Новак
10pcs 40mm Сребро Случај Фан Прст Guard Метална Решетка Заштитник За PC Компјутер Вентилатор

10pcs 40mm Сребро Случај Фан Прст Guard Метална Решетка Заштитник За PC Компјутер Вентилатор

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Фан решетката за 40mm шасија фан.Големина : 40x40mm.Боја : сребро.Да ги користите овие живеалишта на вашиот компјутер heatsink фан или напојување.Спецификација : Материјал : метал Боја : сребро Големина : 40x40mm Функција : Фан решетката за 40mm шасија фан Користите овие живеалишта на вашиот компјутер heatsink фан или напојување Додадете безбедноста на вашиот компјутер шасија фанови.Заштита на фан ножеви и жици од оштетување. 4 монтажа завртки се потребно (со исклучок).Спречите оштетување на електронски компоненти предизвикани од страна на ротација на фан ножеви.Пакетот Вклучува : 10 x Вентилатор, Грил Guard Заштитник.

Спецификацијата

Material:
metal
Color:
silver
Size:
40x40mm
Feature:
Fan grille for 40mm chassis fan :
Use these housings on your computer heatsink fan or power supply :
Add security to your computer chassis fans. :
Protect fan blades and wiring from damage. :
4 mounting screws are required (excluding). :
Prevent damage to the electronic components caused by the rotation of the fan blades. :
Package Include:
10 x Fan Grill Guard Protector :

Со стоката дадена додека купуваат