• Новак
Делта AUB0812VH 4-Pin 80MM Фан

Делта AUB0812VH 4-Pin 80MM Фан

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

AUB0812 VH. 12 V 0.41 НА 4 WIRE 80x80x25mm.ДЕЛТА ВЕНТИЛАТОРОТ ЗА ЛАДЕЊЕ.Нови од стари акции ,без монтажа завртки ,не се сосема нови,некои ситни мелодии на тоа.тестирани работи добро.Превозот од Кина 10-15 работни дена за САД.Превозот од Кина 10-15 работни дена за САД.Нови од стари акции, не се сосема нови, некои ситни мелодии на тоа, тестирани работи добро.Бренд : ДЕЛТА Производителот : Делта Електроника Јавни Co., Ltd Модел : AUB0812 VH Големина : 80 * 80 * 25ММ Напон : 12 V Струја : 0.41 Брзина : 4500 RPM Ветер : 40 CFM Бучава : 27.0 велика британија Имајќи : Хидраулични имајќи Апликација : ладење шасија, ПРОЦЕСОРОТ топлина мијалник, напојување фан трансформација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат