• Новак
Слика Рамки 4x6 Сет од 2,Фото Рамка за Слика Дисплеј за Tabletop и Wallmount (5x7, Природни&White)

Слика Рамки 4x6 Сет од 2,Фото Рамка за Слика Дисплеј за Tabletop и Wallmount (5x7, Природни&White)

DEN 399.60

Достапност
Достапно за нарачка

Рамки Спецификација : Сет од 2 парчиња слика рамки,совршен за 5x7 инчен фотографии.Комбинација на боја на Природна & White можат подобро да го одликува вашиот дом.Апликации : Тези 5x7 инчен селски слика рамки се совршени за вашиот најсуштинските семејство спомени, одмор фотографии или вашите деца во училиштето фотографии.Тоа е исто така одлична за оркестарот салон,кафуле,дневна соба,dinning соба и некои други простори на релаксација или деловни прилики.Разноврсна Употреба : Секоја рамка доаѓа со пре-инсталиран виси хардвер за вертикална и хоризонтална ѕид екранот.Исто така вклучува прилог easel за вашите фотографии да бидат прикажани на tabletop, полица или маса.Лесен за Инсталација : мал брави и картон backer може да ти се вчита и промена на слики лесно.Одличен Подарок : Овие слика рамки ќе се убав подарок за вашиот сакан семејството и пријателите на роденден, матура,Денот на Вљубените,Нова Година и сл.Спецификација : 5x7 инчен селски слика рамки во Природни & Бело.Карактеристики : пред чаша не само лесни, но цврсти, може да се прикаже фотографиите на јасен начин и заштита на вашиот негувале слики од прашина, гребнатини и влага.Фото рамка може да биде прикажана или вертикално или хоризонтално на ѕид или tabletop.Овие слика рамки може да бидат прикажани на дом, канцеларија, студија соба и сите други места кои ги сакате.Тоа е, исто така, топло подарок за вашето семејство, љубовници, пријатели во некои посебни денови како Роденден, Денот на Вљубените и Нова Година.

Спецификацијата

Set of 2 pieces picture frames,perfect for 5x7 inch photos. Combination colour of Natural & White can better decorates your home. :

Со стоката дадена додека купуваат

SIWEME Сенка Кутија Светло,Ноќ Светлина,Љубов Засекогаш,Денот на Вљубените се Присутни,Креативни Сенка Сликарство,Подарок

1 Производ вовед : Љубов е трајна предлог на човечкиот живот.Затоа, во оваа серија на производи, ние се љу

DEN 1994.40