• Новак
SUSHUN Креативни Бебе Цртан филм Фото Рамка Деца Роденденски Подарок Слика Носителот Оркестарот Жолта #2026cm

SUSHUN Креативни Бебе Цртан филм Фото Рамка Деца Роденденски Подарок Слика Носителот Оркестарот Жолта 2026cm

DEN 403.68

Достапност
Достапно за нарачка

★ Тоа може да се одржи на 7 инчен слики што е добар за подарок за вашето бебе. ★ Изработени од ПВЦ материјал кој е трајни, анти-падот и еколошки. ★ Децата фото рамка украси се поставени на вашиот десктоп прозорец како декорација дека изгледа одлично. ★ Стави фотографии во фото рамка и со гордост ги прикажете фотографиите на семејство или пријатели и да го фати сите добри спомени. ★ Дизајн во форма на слатки рингишпил ќе направи бебиња падне во љубов со неа. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од ПВЦ материјал кој е трајни, анти-падот и еколошки.Децата фото рамка украси се поставени на вашиот десктоп прозорец како декорација дека изгледа одлично.Стави фотографии во фото рамка и со гордост ги прикажете фотографиите на семејство или пријатели и да го фати сите добри спомени.Дизајнот во форма на слатки рингишпил ќе направи бебиња падне во љубов со неа.Тоа може да се одржи на 7 инчен слики што е добар за подарок за вашето бебе.Бебе Фото Рамка само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Фото Рамка Материјал : ПВЦ Целокупната фото рамка големина : стан.20x26cm/7.87x10.24in Внатрешна рамка големина : стан.12x17cm/4.72x6.69in Факултативна боја : Сина, Розова, Жолта Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Item Type:
Baby Photo Frame
Material:
PVC
Overall photo frame size:
app.20x26cm/7.87x10.24in
Inner frame size:
app.12x17cm/4.72x6.69in
Optional color:
Blue, Pink, Yellow
Quantity:
1 Pc
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Со стоката дадена додека купуваат

LIXXY Ѕид Рамки 10x10 Колаж Слика Рамки со Бела Мат, со Повеќе од Рамки за Прикажување на 100 Бебе Фотографии,Одговараат

Фото рамка е главно се користи за позиционирање на четири страни на слика и подобрување на неговата уба

DEN 1833.60