• Новак
Continews Вртливата Агол 32 50 во ЖИВО Slatwall Планината, Duall Зглобот на Раката

Continews Вртливата Агол 32 50 во ЖИВО Slatwall Планината, Duall Зглобот на Раката

DEN 4775.76

Достапност
Достапно за нарачка

5" ( 546 mm) за да се постигне идеална агли на гледање.Кабел за управување со функција правци кабли под рака, надвор од патот.Двојно гледање options (опции) и двојно вашето работно место удобност со двојна рака дизајниран slat ѕид заврши со домаќинот на карактеристики!.Изградена од умре-фрлија алуминиум и стакло армирано-ацетил пластика.Еден е толку осамени број, и тоа е причината зошто ние го изградил Slat Ѕид Двојно Завртување Врховниот ТВ Планината со двете раце за да ви даде способност да се прикаже вашиот ТВ во повеќе начини отколку кога било досега!Изградена од професионални одделение материјали за неверојатно еластични и здрав монтажа решение, овој модул е дизајниран за да се приспособат на Телевизори и до 32" со максимална тежина од 44 кг.Компатибилен со slat ѕидови со ритам работ дебелина на 0.35" и проред на 1.Непречено продолжување 21.Надградба на LCD Телевизори и Телевизори со подобрена ергономски прилагодување.Изборен динамичен приспособување на висина на дршката до 9. Па стави моќта на две да работи за вашата канцеларија и прикажување на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со монтажа на опремата која покажува дека повеќе е секогаш подобро!.Брзо ослободување/прилог на монтирање на глава да им се помогне со повеќе инсталации.27"- 6", на Slat Ѕид Двојно Завртување Врховниот ТВ Планината инсталира лесно и поддржува VESA модели 75 x 75 и 100 x 100, 200 x 100 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VIVO Двоен 13 до 27 инчен LCD Монитор Планината и ПРОЦЕСОРОТ Челик Возен Стојат Комплет, Тешки, Целосно Прилагодливи

Големини на екран : 13" 27".Максимална Маса Дебелина : 4".Моќ извира покриени од еден ден.Целосна Артикулацио

DEN 1343.76

WALI Пакет – 2 Предмети: Челична Арматура Заградата и Трокреветни LCD Монитор Целосно Прилагодливи Биро Планината

Пакет – 2 предмети : Челична Арматура Стапка (CGRPБ) и Трокреветни LCD Монитор Целосно Прилагодливи Биро Пла

DEN 1162.08

Еден Монитор Стојат Планината Рака, Биро за Целосно Прилагодливи Гас Пролет Биро Планината, with2 Лесно Достапен

Дизајн : Одговара на повеќето рамни или криви LCD / LED екран од 17" 35", и поддржува до 33lbs со 75x75mm и 100x100mm VESA монт

DEN 2399.76