• Новак
Мојата Прва Лабораторија 5PC Забава Момци Габа Подготвени Микроскоп Слајдови

Мојата Прва Лабораторија 5PC Забава Момци Габа Подготвени Микроскоп Слајдови

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

На курс за почетници, Био одблизу и лично.Од Мојата Прва Лабораторија" овие подготвени микроскоп слајдови се Биологија 101 во кутија.Ќе добиете слајдови на габа меѓу нас, вклучувајќи леб мувла penicillum lichens печурки и квасец примероци.За возраст од девет и нагоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Платформа Перница влечки за Мажи Жени ,Лесни Отвори Пети Туш Чевли ,Жените Комфор Облак Слајдови Сандали ,Рамни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Пета м

DEN 191.76