• Новак
TOMOLOO Hoverboard со Bluetooth Звучници и LED Светлата Само-Балансирање на Скутер UL2272 Заверена 6.5 Тркало Електричен Скутер за Деца и Возрасни...

TOMOLOO Hoverboard со Bluetooth Звучници и LED Светлата Само-Балансирање на Скутер UL2272 Заверена 6.5 Тркало

DEN 1363.20

Достапност
Достапно за нарачка

※ Добиете Бесплатно Hoverboad Торба-Само контактирајте со продавачот Кога сте го добиле hoverboard. √ Уникатен Гуми—ажурирани гуми има 4 различни светла кои може да се префрлате по случаен избор. √ Шарени Светилки-Тука се 5 различни LED светла префрлање назад и назад според музика пуштена via Bluetooth. √ UL2272 Заверена & Одобрени од CPSC-Гарантиран квалитет и безбедност. √ Повеќето Напредни Плоча Програма-се Грижи за стабилноста на корисниците' јава искуство.Производот Specification.Net Тежина : 17.64 lbs.Вчитај : 44-165lbs.Максимална Брзина : 12km/h.Макс Качување Агол : 15°.Минимален Радиус На Вртење : 10°.Батеријата Напон : 25.2 V. Капацитетот на Батеријата : 2 Ah.Големина на тркало : 6.5 инчи.Bluetooth Спектар;До 33ft.Bluetooth Звучници : V4.2 со стерео звук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат