• Новак
Шумска Лисица Beanie Шапка за Мажи Жени Slouchy Еластичен Топло Поврзана Черепот Капа Мека Зима Секојдневно Порибување Headwear Подароци

Шумска Лисица Beanie Шапка за Мажи Жени Slouchy Еластичен Топло Поврзана Черепот Капа Мека Зима Секојдневно

DEN 191.28

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Рака Мие Само. 【Една Големина Одговара на Сите】Добра еластичност, растеглив, Не е лесно да се деформирани да се вклопи во повеќето глава големини, Тоа нема да биде премногу силно или премногу лабава.Капа обемот : 20-23 инчи (53-59 cm). 【Квалитетен Материјал】Направени од издржлив материјал (памук и полиестер), двоен слој за дизајн, Топла и мека, Влага wicking, нежна за кожата,Нема да се направи вашата кожа нервозни. 【Широк спектар на апликации】Нашиот секојдневен beanie е дизајниран за секојдневна употреба, погоден за пролет, есен и зима, Тоа може да бидат заменети со било стил на облека за да направи да се чувствувате модерен и сигурен.Тоа е исто така многу погодни за снег, мраз, уметничко лизгање, скијање, мото возење, возење велосипед и други активности на отворено.Тоа исто така може да се користи и како ноќно спиење капа и рак на хемотерапија капа. 【Најдобар подарок】На убаво дизајниран пакување е најдобар подарок за мажи, жени, татковци, мајки, партнери, девојки, него или неа во ладно време.Тоа може да биде одличен подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, семејни дружења и пријатели собири. 【Сигурен квалитет и услуга】Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со високо-квалитетни проекти и добри услуги.Ако имате било какви прашања по купување на нашата зимски beanie, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку по-продажбата на е-пошта.Ние сме во вашата услуга во било кое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат