• Новак
NNAA Бамбус Chemo Headscarf за Жените опаѓањето на Косата Рак се Лизга На Headwear Дами Кавга Turban Headband Шамија Beanie Капа

NNAA Бамбус Chemo Headscarf за Жените опаѓањето на Косата Рак се Лизга На Headwear Дами Кавга Turban Headband

DEN 146.64

Достапност
Достапно за нарачка

❀❀ Материјал : Направен од висок квалитет на млеко Свилен влакна материјал, лесен за употреба, меки и удобни,чисти и безбедни нема да предизвика никаква штета на главата.спиење капа или моден chemo шапка turban главата марами.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ❀❀ Стилски дизајн за губење на косата, на жените внатрешна или надворешна употреба.5-22in, на headwraps се високо еластична, една големина одговара на повеќето жени Две стил за вашиот избор.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Може да се користи како опремени bandana tichel.Применливи прилики : на извртени плетенка beanie може да биде капа за да се задржи вашата коса стил, мода сон шапка ,beanie, муслимани, chemo рак headwear капа шапка, губење на косата, пациентот, бремена жена коса покрие главата заврши headscarf. ❀❀ Применливи прилики : погоден за секоја прилика, како и секојдневна облека.Мек материјал и големина на(приближно) : овие слатки turban капи се направени од мека млеко свила ткаенини, лесни ,дише удобно и лесно да се носат, исто така, може да биде како сон шапка.Headwear е елегантно заврши сите околу.Со цел да се задржи шапка форма, обидете се да не користите машина за миење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Глава турнеја е 20.Бохемски стил, погоден за крајбрежен плажа одмор и патување. ❀❀ Големина : Една големина одговара на повеќето жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат