• Новак
TUREIOP Не Ме Обвинуваат гласав за Адут Beanie Шапка за Жени Мажи Црна Зима Поврзана Шапка Slouchy Врзани Beanie Капа

TUREIOP Не Ме Обвинуваат гласав за Адут Beanie Шапка за Жени Мажи Црна Зима Поврзана Шапка Slouchy Врзани Beanie

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.Еластична затворање.Рака Мие Само. 100% Топло Акрилик : Растеглив Rib-Сплетам Ткаенина, Карактеристики Во Супер Меки, Дише, Трајни, Водење На Вашата Глава Удобно И Топло.Еластична Зимска Шапка : Бидејќи На Своите Еластичен Материјал, Нашите Врзани Beanie Шапка Доаѓа Во Една Големина Која Одговара На Повеќето Мажи И Жени Со Удобност И Атмосфера. 22"-23"(56cm-59cm).Топло Го Сплетам Шапка Одговара На Повеќето Прилики Во Вашиот Секојдневен Живот.2. Достапни Во Различни Бои За Жените И Мажите; Можете Да Го Изберете Ја Вашата Омилена Боја За Да Отидете Со Вашата Облека;3.Оваа Унисекс Пријатна Зима Шапка Врши Голема Флексибилност И Stretchability, Па Една Големина Одговара На Повеќето.Покрај Тоа, Можете Да Се Повлече Ткаенината На Овој Череп Капа Долу За Да Ги Покрие Вашите Уши.4. Ски Beanie Е Погодна За Двете Секојдневен Носат Во Секојдневниот Живот И Отворено Спортски Активности; Зима Beanies Се Совршени За Да Одат Скијање, Сноубординг, Создаваат, Уметничко Лизгање И Многу Повеќе.5. Перење Совет : А) Рака Мие Шапка Со Топла Вода И Додадете Шампон Волна Или Неутрален Детергент Пред Жива Вода За 10 Минути; Б) Не Се Мијат Beanie Со Обичните Детергент Или Сапун; В) Доколку Машината За Перење, Препорачливо Е Да Го Стави Во Торба За Перење За Да Се Избегне Оштетување; Г) Не Кајгана На Beanie.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат