• Новак
6 Парчиња на Жените Зима и Топло, Плетени Beanie Шапка Ракавици Белезници Tassel Шамија Сет 3 во 1 Зима Додатоци

6 Парчиња на Жените Зима и Топло, Плетени Beanie Шапка Ракавици Белезници Tassel Шамија Сет 3 во 1 Зима Додатоци

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина детали : материјалот што доаѓа со убаво еластичност, големина погодни за повеќето возрасни жени, должината на ракавици е околу 10 инчи/ беа 25,5 см (вклучувајќи го и задно дел) и дланка големина е околу 7 инчи/ 18 cm, шамија е прибл.7 инчи (L x W) со 3.Еластична затворање.6 инчи пом Пакет се вклучени : 2 x Плетени beanie шапка 2 x Tassel шамија 2 Пара mitten ракавици Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.Шик дизајн : 2 класичен цврсти бои за вашата дневна појавување, погоден за жените да одговара на секојдневна облека, работат облекување, партија носии и други неформални и формални облека, марами со tassel дизајн ќе направи да се lovelier и повеќе стилски.Шик дизајн : 2 Класичен цврсти бои за вашата дневна појавување, погоден за жените да одговара на секојдневна облека, работат облекување, партија носии и други неформални и формални облека, марами со tassel дизајн ќе направи да се lovelier и повеќе стилски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат