• Новак
Фанки Junque 3 Pack Солидна Ребрести Beanie – Мека Водат Кабел Сплетам - Топло Черепот Капа

Фанки Junque 3 Pack Солидна Ребрести Beanie – Мека Водат Кабел Сплетам - Топло Черепот Капа

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Машина За Миење.УНИСЕКС : Одлична и за жени и мажи.Класичен поврзана beanie капа комплименти на сите.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Една големина одговара на повеќето, комбинира многу се водат и сит се вклопуваат.Оваа капа мерки 8" долго време од 9" широк лежи рамно.КОГА ДА се НОСАТ : Може да се носи внатре или надвор.Оваа beanie ќе го задржи главата и ушите топло.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Ова beanie е многу густа и 100% мека акрилик.Тоа е машина перат и треба да бидат обесени да се исуши.ФАНКИ JUNQUE : Ние го носат многу големи предмети на допаѓа зима beanies, ракавици, сонцето капи, безбол капи, шалови и повеќе!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% акрил. 60+ бои. 100% акрил. 20+ бои.Линкот подолу. 100% акрил. 15+ бои.Линкот подолу. 100% акрил. 130+ бои.Линкот подолу.Остане топло и пријатно на оваа зима со нашиот супер меки цврсто поврзана beanie.Бидете сигурни дека за да го зграби еден за пријател!Пријатели кои се остане топол заедно, се држат заедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат