• Новак
Женска Девојки Крзно Плетени Капа Вистински Големи Raccoon Крзно Пом Пом Beanie Капи

Женска Девојки Крзно Плетени Капа Вистински Големи Raccoon Крзно Пом Пом Beanie Капи

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Топло и пријатно се чувствуваат со модерни дизајни.Ги покрива вашите уши удобно и е укината ткаенината.Вистински Големи Raccoon Крзно Пом. 13 cm дијаметар вистински меки raccoon крзно пом пом decration.Мулти-Боја Капчиња Дебели Поврзана Slouchy Beanie со Вистински Raccoon Пом Пом е мода капа за есен и зима.Оваа beanie карактеристики на slouchy се вклопуваат кои може да ги покрие вашите уши за топлина со една симпатична големи пом пом.Совршен за есен/зима сезона, активности на отворено како на пример скијање, сноубординг и кампување.Одличен квалитет, трендовски и стилски.Материјал на шапка е растеглив што одговара на повеќето големини.Достапни во различни бои и стилови.Dikoaina нуди високо квалитетни производи со разни трендовски и стилски капи на прифатлива и исклучителна цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат