• Новак
6 Бои Женска Chemo Рак на Глава Шамија Шапка Лето Виткање Анти-УВ Голф, Тенис Сонцето Стакло Капа

6 Бои Женска Chemo Рак на Глава Шамија Шапка Лето Виткање Анти-УВ Голф, Тенис Сонцето Стакло Капа

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Рака Мие Само. *Памук; 100% Сосема Нов.Мека Рачен Перење!Не смеат да машина за миење!. *Големина : Една големина одговара најмногу Што може да биде слободен да се совпаѓаат. *Кога сончање,Заштита на вашата коса со лош коса дена(со или без перика);за Време на медицински третман, може да се спречи нашата коса од бараат најдоброто. *Оваа headscarf вклучуваат широк обод кој ќе ве заштити од сонцето.Цветни печати дизајн покажете ја вашата одличен вкус.Погоден за мајката, Индиски, губење на косата, рак или дневни декорација и така натаму. *Стилски, но исто така и практично.Suitale да се носат во сите годишни времиња.Тоа меша во со многу секојдневен тимови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Шефот на турнеја : Еден size Package вклучува : 3 парчиња на капи во Некогаш самовила бренд пакет answer : ___________________________ Note : - не кајгана.Рака Мие Само. - Не може да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект. - Ве молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат